Duvar Üniteleri

Duvar Üniteleri
Duvar Üniteleri

Mağaza ve market reyonları çeşitli ünite rafları şeklinde üretilmektedir. Bunların duvar kısmına dayalı olanları duvar ünitesi market raf sistemleri olarak ifade edilmektedir.

Market raf sistemleri kullanışlı şık ve portatiftir. Market rafları marketlerde, hırdavat dükkanlarında, kırtasiyelerde, mağazacılıkta kısacası ürün satışı yapılacak her yerde kullanılmaktadır. Market rafları kurulumu kolay ve zahmetsizce şıklığı yakalamaktadır. Kullanılacak alanda bir yerden başka bir yere taşımak monte etmek ekstra bir harcama gerektirmez sağlamdır ve yıllarca kullanıma uygundur.

Market duvar üniteleri 8 temel elemandan oluşur;

  • Raf arka pano
  • Raf destek
  • Raf tabla (raf)
  • Raf ön kapama
  • Raf şapka
  • Raf şapka iç rafı
  • Raf tabla etiketi
  • Raf ünite ayağı

Market raflarında yükseklik standart olarak 225 cm’dir. Bu yükseklik müşteri isteğine göre uzatılıp kısaltılabilir. Market ünitelerinin eni değişken, raf sıralaması ise taban 40cm, üst raflar 30 cm – 30 cm – 30 cm – 30 cm ve şapkadan oluşmaktadır.

Market Duvar Ünitesi Modelleri

Market duvar ünitesi, market ambiyansını doğrudan etkileyen ve ürünün albenisi artıran etkenlerden biridir. Marketin ya da mağazanın genel tasarımına uygun olması gerekmektedir. Farklı renk ve boyutta üretilen bu ünitelerin raf arası boşluları, genişlik ve yüksekliği satışı yapılacak ürüne ve satı yapılacak yerin durumuna göre belirlenmektedir.

Kaplan Raf; market, mağaza ve hırdavat dükkanları gibi ürün satışı gerçekleştiren işletmeler için duvar ünitesi tedarik eden bir ‘İstoç Raf Firması’dır. Çeşitli modellerdeki duvar ünitesi raf sistemleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Market Duvar Ünitesi Fiyatları

Market duvar üniteleri farklı boyutlarda mekana ve ürüne uygun olarak seçilmesi gereken raf sistemleridir. Her işletmenin bu konudaki tercihi ve durumu değişkenlik göstermekte ve fiyatlar da buna göre değişmektedir.

Kaplan Raf; market, mağaza vb. satış yerleri için tasarlanmış ve işletmeye özel tercih edilen raf sistemi duvar ünitelerinin satışını yapan raf firmasıdır. Firmamız İstanbul İstoç bölgesinde bulunmaktadır. Market raf sistemi duvar üniteleri ve fiyatları huşunda ayrıntılı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.